MělníkDnes.cz
MělníkDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Mělník, Středočeský kraj

Mělník už atakuje stupně vítězů. Všestudy nad propastí, od Záryb chytily šestku

6. 5. 2024 | /I. B TŘÍDA, OHLASY/ Zdramatizování boje o druhou příčku za suverénním Lužcem se prozatím nekoná. Fotbalisté Chotětova totiž prohráli v I. B třídě už třetí zápas v řadě. Druhým Líbeznicím stačila k jejich poněkud šťastnému přemožení a odskočení na sedm bodů jediná přesná trefa.

Hattrick a bezchybný záskok v bráně. Pšovka přehrála béčko Kosmonos

6. 5. 2024 | /I. A TŘÍDA – SKUPINA B, OHLASY/ Na v tabulce výše postaveného soupeře si po čase vyšlápli fotbalisté mělnické Pšovky.

Remízové zklamání. Libiš proti oslabenému soupeři neudržela vedení

6. 5. 2024 | /KRAJSKÝ PŘEBOR, OHLASY/ První dílčí úspěch v sezoně si mohou odškrtnout fotbalisté Milína. Po výhře v Tochovicích, na kterou stačila dalekonosná paráda Kvídy, už nemohou po zbylých šesti kolech skončit hůř než na druhém místě (i to už je při náskoku 18 bodů pustou teorií). Zajistili si tak jednu ze dvou středočeských místenek do příštího ročníku divize.

Na MS s Kämpfem, ale bez Vrány i Noska. Nemají formu, vysvětlil trenér Rulík

5. 5. 2024 | S Davidem Kämpfem, ale zato bez Jakuba Vrány, Radima Zohorny nebo Tomáše Noska se představí česká hokejová reprezentace na mistrovství světa, které v Praze startuje v pátek. Trojice Vrána, Nosek, Zohorna se nevešla do závěrečné šestadvacetičlenné nominace trenéra Radima Rulíka, kterou oznámil v neděli večer dvě hodiny po generálce se Švýcarskem.

Rozjezd nadstavby: Sparta úspěšně vykročila za obhajobou, Slavia je v závěsu

5. 5. 2024 | Nadstavbová část první fotbalové ligy odstartovala. Vedoucí Sparta vstoupila do skupiny o titul výhrou 4:2 na Slovácku. Obhájci titulu udrželi čtyřbodový náskok před městským rivalem Slavií, která smetla Baník 5:0. Třetí Plzeň porazila Mladou Boleslav 3:0 a je o dalších deset bodů pozadu.

Brandýs zachránila Dosoudilova hlava, zdecimované sestavy se rozešly smírně

5. 5. 2024 | /PŘIDÁN SESTŘIH UTKÁNÍ/ Fotbalisté divizního Brandýsa se v Českém Brodě vzepřeli pravidlu, že na jaře mívají horší druhé poločasy. Tentokrát v něm dokázali odvrátit porážku, trefa Dosoudila přinesla remízu 1:1 a vzhledem k okolnostem i cenný bod do sbírky.

Nový trenér Kralup: Návrat na známé místo, v minulé sezoně byl soupeřem

4. 5. 2024 | Nového hlavního trenéra a sportovního manažera druholigového A-týmu v jedné osobě v sobotu představil Hokejový klub Kralupy. Vydry do druhé sezony ve třetí nejvyšší soutěži povede v této roli David Švagrovský.

Góly střílel pouze soupeř, Neratovičtí přesto na umělce vyválčili remízu

4. 5. 2024 | Po šesti výhrách v řadě trochu přibrzdili. Neporazitelnost ale divizní fotbalisté Neratovic na hřišti Újezdu udrželi, přestože do sítě pálili pouze domácí Pražané. Po bezbrankovém poločase nejdříve do vlastní, do té soupeřovy necelých deset minut poté z pokutového kopu.

Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

4. 5. 2024 | Na jednom místě a přehledně i se střelci branek přinášíme výsledky víkendových zápasů fotbalových soutěží dospělých od ligy po IV. třídu.

Semifinále rozlosováno: Mělník se vyhnul Liberci, čeká ho cesta do Lípy

3. 5. 2024 | /VIDEO/ Futsalisty mělnického Olympiku čeká v regionálním semifinále poháru soupeř z krajského přeboru FT Jokers Česká Lípa.

22:13:28 | 06.05.2024