MělníkDnes.cz
MělníkDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Mělník, Středočeský kraj

Obrazem: Klíče od Nelahozevsi dál drží Dynamo, v derby vystačilo s jediným gólem

29. 4. 2024 | Nejhubenější z dosavadních šestnácti výher (ze shodného počtu zápasů) zaznamenali v nelahozevském derby fotbalisté Dynama B. Lídr čtvrté třídy ve skupině B porazil před 150 diváky sousedy z PTZ 1:0 brankou Jana Holého z prvního poločasu.

Na třetí pokus plichta. Výsledek byl v Luštěnicích hotový za tři minuty

28. 4. 2024 | /FOTOGALERIE/ Potřetí v sezoně se utkali fotbalisté Luštěnic s mělnickou Pšovkou. Podzimní duel se opakoval po incidentu s vykradenou šatnou a po anulované průběžné výhře Pšovky 2:0 a úspěchu Luštěnic 3:1 v dohrávce se tentokrát oba soupeři rozešli smírně. A drama se nekonalo v šatně ani na hřišti.

Vyrovnání, po přestávce už nic. Brandýs doma horkotěžko uhájil remízu

28. 4. 2024 | Ještě během prvního poločasu se zrodil výsledek divizního utkání mezi Brandýsem a Slaným. Pro domácí naštěstí alespoň remízový – 1:1, v utkání totiž brzy prohrávali a ve druhé části šlapali vodu a ke třem bodům byli blíže hosté z Kladenska.

Derby přes kopírák pro Kralupy. Dynamu chybí zabiják, ještě pomáhali srdcaři

27. 4. 2024 | /FOTOGALERIE/ Navlas stejným výsledkem jako na podzim skončil duel okresních zástupců v A skupině I. A třídy. V tabulce mnohem výše postavené Kralupy potvrdily roli papírového favorita a proti Dynamu Nelahozeves zopakovaly i doma vítězství 3:0.

Neratovice se gólem v závěru udržely na vlně, rozhodl faktor Kali

27. 4. 2024 | /FOTOGALERIE/ Na šestou výhru v řadě se nadřeli asi ještě víc, než sami předpokládali. Fotbalisté Neratovic přemohli v souboji třetích týmů z obou konců tabulky divize B Nespeky až dvěma góly v závěrečných minutách. Hosté z Benešovska se přitom podstatnou část druhého poločasu bránili v deseti.

Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

27. 4. 2024 | Na jednom místě a přehledně i se střelci branek přinášíme výsledky víkendových zápasů fotbalových soutěží dospělých od ligy po IV. třídu.

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo cupu i středočeské talenty

26. 4. 2024 | Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry. Těšit se můžeme na Jana Kollera nebo Tomáše Skuhravého, který přijede ze svého domova v Itálii. První fin ...

Ondřej Knobloch kritizuje FAČR za nový přestupní řád: Nahoře nikoho nezajímáme!

26. 4. 2024 | Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky na dubnovém zasedání schválil několik novinek v přestupním řádu, které začnou platit od nové sezony. Amatérských týmů se týkají hlavně volné přestupy v letním období mezi sezonami. Na ty bude méně času a také se zvýšily tabulkové ceny za hráče. Člen výkonného výboru SKFS Ondřej Knobloch se však zlobí, že vedení FAČF změny vůbec neprobíral se zástupci výkonnostního fotbalu a měnil něco, co podle něj fungovalo velmi dobře. ...

Olše uvidí poslední derby s Dynamem, sousedský boj i o patro níž

26. 4. 2024 | /KAM ZA FOTBALEM/ Víkendový fotbalový program na Mělnicku přinese řadu zajímavých soubojů na všech soutěžních úrovních. Fanoušci mají z čeho vybírat.

Rozhodčímu jsem chtěl jen vynadat, odmítá fyzický útok Gabčo. Má jít před komisi

25. 4. 2024 | Nejdříve až během příštího týdne bude jasno o trestu pro fotbalistu Byšic Josefa Gabča vyloučeného v utkání s Řepínem. Disciplinární komise s jednapadesátiletým hráčem zahájila řízení, v rámci kterého si jej předvolala na své příští jednání.

10:12:32 | 29.04.2024